فروشگاه کشتی کج و مبارزات رزمی

خرید پستی کشتی کج, مبارزات آزاد و بوکس, فوتبال

FIFA World Cup 2014

سال ساخت : کارگردان : مدت زمان فیلم : دسته بندی : جام جهانی قیمت : تومان
امتیاز در نظر گرفته شده برای این فیلم :
/5

640px-WC-2014-Brasil.svg

خرید پستی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با کیفیت Full HD

تمامی مسابقات به همراه مراسم افتتاحیه، مراسم اختتامیه، گل ها و هایلایت های روزانه مسابقات، معرفی تیم ها و … با کیفیت عالی ۷۲۰p HDTV در فروشگاه موجود می باشد.

برای سفارش مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ با شماره های زیر تماس حاصب فرمائید:

۰۹۱۹۴۶۳۳۸۹۹

۰۹۳۵۳۵۹۹۶۴۴

——————————————————-

لیست مسابقات موجود:

گروه A

برزیل    کرواسی    ۲۳ خرداد ۰۰:۳۰
مکزیک    کامرون    ۲۳ خرداد ۲۰:۳۰
برزیل    مکزیک    ۲۷ خرداد ۲۳:۳۰
کامرون    کرواسی    ۲۹ خرداد ۰۲:۳۰
کامرون    برزیل    ۰۳ تیر ۰۰:۳۰
کرواسی    مکزیک    ۰۳ تیر ۰۰:۳۰

گروه B

اسپانیا    هلند    ۲۳ خرداد ۲۳:۳۰
شیلی    استرالیا    ۲۴ خرداد ۰۲:۳۰
استرالیا    هلند    ۲۸ خرداد ۲۰:۳۰
اسپانیا    شیلی    ۲۸ خرداد ۲۳:۳۰
استرالیا    اسپانیا    ۰۲ تیر ۲۰:۳۰
هلند    شیلی    ۰۲ تیر ۲۰:۳۰

گروه C

کلمبیا    یونان    ۲۴ خرداد ۲۰:۳۰
ساحل عاج    ژاپن    ۲۵ خرداد ۰۵:۳۰
کلمبیا    ساحل عاج    ۲۹ خرداد ۲۰:۳۰
ژاپن    یونان    ۳۰ خرداد ۰۲:۳۰
ژاپن    کلمبیا    ۰۴ تیر ۰۰:۳۰
یونان    ساحل عاج    ۰۴ تیر ۰۰:۳۰

گروه D

اروگوئه    کاستاریکا    ۲۴ خرداد ۲۳:۳۰
انگلیس    ایتالیا    ۲۵ خرداد ۰۲:۳۰
اروگوئه    انگلیس    ۲۹ خرداد ۲۳:۳۰
ایتالیا    کاستاریکا    ۳۰ خرداد ۲۰:۳۰
ایتالیا    اروگوئه    ۰۳ تیر ۲۰:۳۰
کاستاریکا    انگلیس    ۰۳ تیر ۲۰:۳۰

گروه E

سوئیس    اکوادور    ۲۵ خرداد ۲۰:۳۰
فرانسه    هندوراس    ۲۵ خرداد ۲۳:۳۰
سوئیس    فرانسه    ۳۰ خرداد ۲۳:۳۰
هندوراس    اکوادور    ۳۱ خرداد ۰۲:۳۰
هندوراس    سوئیس    ۰۵ تیر ۰۰:۳۰
اکوادور    فرانسه    ۰۵ تیر ۰۰:۳۰

گروه F

آرژانتین    بوسنی    ۲۶ خرداد ۰۲:۳۰
ایران    نیجریه    ۲۶ خرداد ۲۳:۳۰
آرژانتین    ایران    ۳۱ خرداد ۲۰:۳۰
نیجریه    بوسنی    ۰۱ تیر ۰۲:۳۰
نیجریه    آرژانتین    ۰۴ تیر ۲۰:۳۰
بوسنی    ایران    ۰۴ تیر ۲۰:۳۰

گروه G

آلمان    پرتغال    ۲۶ خرداد ۲۰:۳۰
غنا    آمریکا    ۲۷ خرداد ۰۲:۳۰
آلمان    غنا    ۳۱ خرداد ۲۳:۳۰
آمریکا    پرتغال    ۰۲ تیر ۰۲:۳۰
آمریکا    آلمان    ۰۵ تیر ۲۰:۳۰
پرتغال    غنا    ۰۵ تیر ۲۰:۳۰

گروه H

بلژیک    الجزایر    ۲۷ خرداد ۲۰:۳۰
روسیه    کره جنوبی    ۲۸ خرداد ۰۲:۳۰
بلژیک    روسیه    ۰۱ تیر ۲۰:۳۰
کره جنوبی    الجزایر    ۰۱ تیر ۲۳:۳۰
کره جنوبی    بلژیک    ۰۶ تیر ۰۰:۳۰
الجزایر    روسیه    ۰۶ تیر ۰۰:۳۰

———————————————————

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:

گروه A: برزیل، کرواسی، مکزیک و کامرون
گروه B: اسپانیا، هلند، شیلی و استرالیا
گروه C: کلمبیا، یونان، ساحل عاج و ژاپن
گروه D: اروگوئه، کاستاریکا، انگلیس و ایتالیا
گروه E: سوئیس، اکوادور، فرانسه و هندوراس
گروه F: آرژانتین، ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگووین
گروه G: آلمان، پرتغال، آمریکا و غنا
گروه H: بلژیک، روسیه، کره‌جنوبی و الجزایر

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی و حذفی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شرح زیر است: (ساعت بازیها به وقت تهران است)

مرحله گروهی

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) : 

بازی شماره (۱)؛ گروه A: برزیل – کرواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن): 

بازی شماره (۲)؛گروه A: مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۳)؛گروه B: اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

شنبه ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن):

بازی شماره (۴)؛گروه B: شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵)؛گروه C: کلمبیا – یونان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۶)؛گروه D: اروگوئه – کاستاریکا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

یکشنبه ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن):

بازی شماره (۷)
؛
گروه D:
انگلیس – ایتالیا (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۸)؛گروه C: ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۵:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۹)؛گروه E: سوئیس – اکوادور (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۱۰)؛گروه E: فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

دوشنبه ۲۶ خرداد (۱۶ ژوئن):

بازی شماره (۱۱)؛گروه F: آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۱۲)؛گروه G: آلمان – پرتغال (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۱۳)؛گروه F: نیجریه - ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

سه شنبه ۲۷ خرداد (۱۷ ژوئن):

بازی شماره (۱۴)؛گروه G: غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۱۵)؛گروه H: بلژیک – الجزایر (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۱۶)؛گروه A: برزیل – مکزیک (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::چهارشنبه ۲۸ خرداد (۱۸ ژوئن):

بازی شماره (۱۷)؛گروه H: روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۱۸)؛گروه B: استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۱۹)؛گروه B: اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::پنجشنبه ۲۹ خرداد (۱۹ ژوئن):

بازی شماره (۲۰)؛گروه A: کامرون – کرواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۲۱)؛گروه C: کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۲۲)؛گروه D: اروگوئه – انگلیس (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::جمعه ۳۰خرداد (۲۰ ژوئن):

بازی شماره (۲۳)؛گروه C: ژاپن – یونان (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۲۴)؛گروه D: ایتالیا – کاستاریکا (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۲۵)؛گروه E: سوئیس – فرانسه (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::شنبه ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن):بازی شماره (۲۶)؛گروه E: هندوراس – اکوادور (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۲۷)؛گروه F:آرژانتین - ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۲۸)؛گروه G: آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰ بامداد) ::

یکشنبه ۱ تیر (۲۲ ژوئن):

بازی شماره (۲۹)؛گروه F: نیجریه – بوسنی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۳۰)؛گروه H: بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۳۱)؛گروه H: کره جنوبی – الجزایر (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::دوشنبه ۲ تیر (۲۳ ژوئن):

بازی شماره (۳۲)؛گروه G: آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۳۳)؛گروه B: استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۳۴)؛گروه B: هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
سه شنبه ۳ تیر (۲۴ ژوئن):

بازی شماره (۳۵)؛گروه A: کرواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۳۶)؛گروه A: کامرون – برزیل (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۳۷)؛گروه D: کاستاریکا – انگلیس (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۳۸)؛گروه D: ایتالیا – اروگوئه (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
چهارشنبه ۴ تیر (۲۵ ژوئن):

بازی شماره (۳۹)؛گروه C: ژاپن – کلمبیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۴۰)؛گروه C: یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۴۱)؛گروه F: نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۴۲)؛گروه F:ایران – بوسنی(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
پنجشنبه ۵ تیر (۲۶ ژوئن):

بازی شماره (۴۳)؛گروه E: هندوراس – سوئیس (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۴۴)؛گروه E: اکوادور – فرانسه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۴۵)؛گروه G: پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۴۶)؛گروه G: آمریکا – آلمان (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

جمعه ۶ تیر (۲۷ ژوئن):

بازی شماره (۴۷)؛گروه H: الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۴۸)؛گروه H: کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::


**مرحله یک هشتم پایانی**

شنبه ۷ تیر (۲۸ ژوئن):

بازی شماره (۴۹)؛ اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

یکشنبه ۸ تیر (۲۹ ژوئن):

بازی شماره (۵۰)؛ اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵۱)؛ اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

دوشنبه ۹ تیر (۳۰ ژوئن):

بازی شماره (۵۲)؛ اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵۳)؛ اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

سه شنبه ۱۰ تیر (۱ جولای):

بازی شماره (۵۴)؛ اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵۵)؛ اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

چهارشنبه ۱۱ تیر (۲ جولای):

بازی شماره (۵۶)؛ اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::


**مرحله یک چهارم پایانی**

جمعه ۱۳ تیر (۴ جولای):

بازی شماره (۵۸)؛ برنده دیدار شماره (۵۳) با برنده دیدار شماره (۵۴) (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):

بازی شماره (۵۷)؛ برنده دیدار شماره (۴۹) با برنده دیدار شماره (۵۰) (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):

بازی شماره (۶۰)؛ برنده دیدار شماره (۵۵) با برنده دیدار شماره (۵۶) (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

یکشنبه ۱۵ تیر (۶ جولای):

بازی شماره (۵۹)؛ برنده دیدار شماره (۵۱) با برنده دیدار شماره (۵۲) (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::


**نیمه نهایی**

چهارشنبه ۱۸ تیر (۹ جولای):

بازی شماره (۶۱)؛ برنده دیدار شماره (۵۷) با برنده دیدار شماره (۵۸) (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

پنجشنبه ۱۹ تیر (۱۰ جولای):

بازی شماره (۶۲)؛ برنده دیدار شماره (۵۹) با برنده دیدار شماره (۶۰) (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::


یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):

بازی شماره (۶۳)؛دیدار رده بندی(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::


یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):

بازی شماره (۶۴)؛فینال (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

———————————————————

اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا:

http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_World_Cup


ديدگاهي بدهيد !